З Днем Збройних Сил України!

Дорогі захисники Української держави!

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України!

Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих конфліктах, починаючи від Київської Русі до повномасштабної війни, що терзає Україну нині.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують любов та безмежну нашу шану.

Солдати і офіцери, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові, гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

На жаль, війна не буває без жертв, і серед воїнів-захисників нашої громади є Герої, які не замислюючись віддали найцінніше - своє життя за мир на рідній землі. Слава їм і вічна наша пам’ять.

Глибоко переконаний, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

Шановні захисники та військовослужбовці!

Щиро дякую усім, хтo захищав і захищає нашу рідну землю від вoрoжих військ, хтo ставав і зараз стоїть на захисті Вітчизни за патріотизм і незламність.

Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Миру вам і вашим родинам, злагоди та сімейного затишку, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі!

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою і шаною

Селищний голова                                               Геннадій СУПРУН