Проблемам домашнього насилля треба протидіяти. Як нагадування - лавка від БО Intersos

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.Офіційно, цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН 1999 року, але відзначати його почали з 1981 року – як пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.У знак підтримки, люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє.Сьогодні  свою участь в акції задекларували  представники БО Intersos через встановлення в Нових Санжарах інформаційної лавки спільно з Новосанжарською селищною радою,щоб привернути увагу в такий спосіб  до проблем насильства в родинах...