Перша сесія Інни Коби та новообраних депутатів селищної ради

Перша сесія Інни Коби

та новообраних депутатів селищної ради

Відбулася вона 4 листопада у кабінеті голови селищної ради, розпочавшись традиційно для місцевого самоврядування з гімну України. Відкрила сесію заступник голови селищної територіальної виборчої комісії Мар’яна Бондаренко. Вона оголосила імена всіх новообраних депутатів та вручила кожному з них тимчасові посвідчення (див. розділ сайту «Депутати селищної ради»).  Крім того, Мар’яна Федорівна представила присутнім селищного голову нового скликання Інну Кобу. А от Інна Олександрівна побажала присутнім гарної та результативної роботи на користь територіальної громади. «Для мене важливо не втратити довіру тих, хто підтримав мене на цих виборах. З повагою ставлюсь і до своїх опонентів. Головне, щоб був результат нашої спільної роботи, а селище ставало красивішим та привабливішим для місцевих і гостей», – зазначила Інна Коба.

Після урочистої частини, депутати перейшли до розгляду питань чергової сесії. Згідно порядку денного було розглянуто 21-не питання. Зокрема були затверджені комісії селищної ради, а також їх кількісний і персональний склад. (див. статтю «Комісії селищної ради та виконавчого комітету»). Варто підкреслити, що у селищній раді функціонує п’ять постійних комісій, а саме: з питань депутатської етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування; з питань планування бюджету, фінансів і цін; з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування; з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді, фізкультури та спорту; із розгляду та вирішення питань земельного законодавства. Ще були утворені комісії при виконавчому комітеті селищної ради: адміністративна, з житлових питань та у справах неповнолітніх.

Був затверджений і склад товариського суду при виконавчому комітеті селищної ради, в який увійшли сім новосанжарців. Для обрання секретаря селищної ради депутатський корпус створив лічильну комісію, котра після таємного голосування повідомила, що на цій посаді буде працювати Олена Вовк (раніше – спеціаліст з питань житлового законодавства селищної ради). Затвердили депутати і кандидатуру на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету. Як і в минулому скликанні, цією відповідальною роботою займатиметься Валентин Івашина. Також був затверджений склад виконавчого комітету (11 жителів Нових Санжар)(див. розділ сайту «Члени виконавчого комітету»). Загалом перша сесія сьомого скликання пройшла результативно і, як кажуть, на одному диханні.