Борису Олійнику - 80

22 жовтня українська громада – діячі культури, мистецтва, новосанжарці та просто любителі поетичного слова відзначали 80-річний ювілей нашого найвідомішого не лише в Україні, а й у всьому світі земляка, живої легенди української поезії Бориса Ілліча Олійника.

Талант – таки рідкість, але кожне покоління має свого Поета. Для нашого – таким є Борис Олійник. Віримо, що таким поетом буде він і для тих, хто прийде після нас, як називаємо ми своїми великих поетів – Павла Тичину, Максима Рильського, Володимир Сосюра, Андрія Малишка, Олеся Гончара. Він отримав від них путівку в літературу, він гідне продовження цього ряду. Маючи поета такого масштабу, такої ліричної снаги, такого суспільного чуття можна бути спокійним за долю рідного поетичного слова.

23 жовтня  в центрі культури і дозвілля відбулась літературно-музична композиція «Вірю в пам’ять і серце людське» з нагоди 80-річчя від дня народження нашого земляка, поета Бориса Олійника.

Зі сцени звучали вірші, уривки з творів поета, розповідь про все його життя і творчість. А також слова привітання від усіх земляків.