ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ «Я ЛЮБЛЮ СВОЄ РІДНЕ СЕЛИЩЕ»

Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Я люблю своє рідне селище» з нагоди Дня селища.

Учасником конкурсу може бути особа віком до 18 років.

Номінації конкурсу:

Молодша група (віком до 6 років включно);

Середня група (віком від 7 до 12 років);

Старша група (віком від 13 до 18 років).

Етапи проведення конкурсу:

I етап – прийом конкурсних робіт з 16.09.2022 до 21.09.2022

II етап – онлайн голосування з 8.00 22.09.2022 до 8.00 23.09.2022.

Для голосування та підтримки конкурсної роботи потрібно поставити відмітку «Подобається» підтримати одну найкращу, на його думку, конкурсну роботу на сторінці «Новосанжарська громада.Офіційна сторінка.» у мережі Facebook.

III етап – визначення переможців та оголошення результатів конкурсу 23.09.2022.

Умови подання конкурсних робіт та вимоги до них:

1. На конкурс подається індивідуально підготовлений учасником конкурсу малюнок на тему: «Я люблю своє рідне селище».

2. Конкурсна робота виконується в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, тощо) у форматі А4.

3. До мистецької роботи додається коротка інформація про автора: прізвище, ім’я, вік, номер телефону виконавця (або контакти одного з батьків).

4. Кожен учасник може подати не більше 1 (однієї) конкурсної роботи.

5. Конкурсна робота подається в цифровому вигляді (сфотографована (за допомогою фотоапарату, мобільного телефону, планшету) відсканована (за допомогою оргтехніки) на електронну адресу mega-upravlinnya@ukr.net

6. Також всі конкурсні малюнки після цифрового формату, подаються у паперовому вигляді у приймальню (ІІ поверх) Новосанжарської селищної ради до 22.09.2022.