6 вересня 2022 року на спортивній базі міста Полтава (веслувальна база «Олімпійські надії», село Климівка) відбулася відкрита обласна спартакіада з рекреаційних видів спорту серед людей з інвалідністю, метою якої є масове залучення осіб з інвалідністю до занять фізкультурою і спортом, як ефективного засобу реабілітації у зміцненні здоров’я; адже спорт – це позитивний наслідок для всього їхнього життя, який звільняє їх від самоізоляції і збільшує їх рухову активність.

У змаганнях взяли участь і  представники Новосанжарської громади: Сергій Бодак, Юрій Урезченко, Богдан Нестор, Ігор Романець. Спортсмени змагалися у таких дисциплінах: дартс, бомбаскет (закидання мʼяча в кільце), боча  (гра з м'ячем, різновид боул-спорту,  в Україні має назву петанка), корнхол та шашки.

Всі учасники показали гарні результати, але слід відмітити Сергія Бодака, який закинув баскетбольний мʼяч у корзину 5 разів з 10 залікових і, набравши найбільшу серед 37 учасників кількість балів, посів 1 місце та Юрія Урезченка, який посів почесне 3 місце у змаганнях з дартсу (змагалися 34 учасника).

Також наша команда показала свою майстерність у змагання з бочі, де посіли 4 місце, поступившись у змаганнях за 3 місце минулорічним чемпіонам. Всі переможці та призери були відзначені спортивними грамотами і медалями, які вручали організатори спортивного дійства: Сергій Чумак – голова обласного осередку «Союз осіб з інвалідністю України», Анатолій Головань – голова обласного осередку ТО ГО ВФС «Колос».