Заходи присвячені Дню селища

   Уже декілька років поспіль на передодні заходів до Дня селища святкуємо День сала. Зранку 20 вересня підприємці зі своєю продукцією чекали на покупців. З вітальним словом до присутніх звернулася Тетяна Миколаївна Шинкаренко, гумористичного вірша про сало продекламувала Інна Олександрівна Коба, побажав усім присутнім на святі скуштувати справжнього новосанжарського сала Андрій Олександрович Река. 

Прохожих зазивали на концертну програму персонажі з сучасного мультфільму Свинка Пеппа та її брат Джордж. Малеча залюбки танцювала разом з ними та робили фото на пам’ять.

Чудову концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності з селища Решетилівка.

А також вперше на святі був проведений конкурс, учасниками якого були всі присутні на заході підприємці. Переможцям в різних номінаціях: «найтовще сало», «найдовша ковбаса», «найкраще оформлена торгова точка», «найбільший асортимент продукції», «найоригінальніша страва з сала» були вручені призи.

   

     

   

     

   

     

22 вересня у парку Перемоги пройшли підведення підсумків конкурсу в номінаціях: «Кращі садиби селища», « Найкраще упорядкована територія», «Краща вулиця», «Кращий колектив», «Зразковий депутат», «Кращий підприємець селища», «Кращий член виконавчого комітету».  (Розпорядження про нагородження грамотами див. на сайті Новосанжарської селищної ради в розділі Нормативні документи).

Після нагородження працівники відділу культури та хор ветеранів «Багряне листя» для всіх присутніх подарували святковий концерт.

Для ветеранів, депутатів, голів вуличних комітетів та старших багатоквартирних будинків був організований благодійний обід.

          

23 вересня відбувся мітинг з нагоди 72-ї річниці визволення Новосанжарщини. З вітальним словом біля пам'ятника Слави до присутніх звернулися Сергій Бульбаха, Геннадій Супрун, Інна Коба та Євгеній Гладун. 
Урочистості продовжились в парку Перемоги за участю народної артистки України Наталії Май та її дочок, гурту «Краяни», солістки обласної філармонії Аліни Філіпюк, соліста Дмитра Соколова та гурту «Сусіди».