ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 року № 317-VІІІ  та з метою впорядкування найменувань вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території селища в  Новосанжарській селищній раді відбулося  засідання постійно діючої комісії та запрошених громадських активістів з упорядкування найменувань вулиць, провулків тощо.

Протягом 45 днів комісія вивчала усні та письмові пропозиції небайдужих жителів та громадських організацій селища щодо перейменування вищезазначених об’єктів. Після досить емоційного й бурхливого обговорення, голосування присутні виробили рекомендаційні пропозиції для громадського обговорення жителів Нових Санжар.

ПРОПОЗИЦІЇ  ЩОДО  ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ  ВУЛИЦЬ, ПРОВУЛКІВ СЕЛИЩА  НОВІ  САНЖАРИ

-schodo-perejmenuvannja-vulic.doc (41 Kb)

Термін проведення громадського обговорення -  не менше двох місяців. Тож чекаємо  на ваші думки. Висловити своє бачення можна звернувшись за адресою: вул. Леніна, 41, Новосанжарська селищна рада або  за телефонами  3-27-31, 3-25-32 чи на e-mail: novi_sanzhari@ukr.net, офіційний веб-сайт «Новосанжарська селищна рада», https://vk.com/id238246294 .