Як новосанжарці святкували Івана Купала


Діти — наш найдорожчий скарб та наше мабутнє. Саме тому піклування про юне, підростаюче покоління — чи не найголовніша справа у житті дорослих.

Вчора , 6 липня, в парку «Перемога» на танцювальному майданчику  вперше в Нових Санжарах організоване безкоштовне яскраве та насичене свято, взяти участь в якому мали змогу всі бажаючі дітки.

Майже дві години діток розважали веселі аніматори: рухливі ігри, конкурси. Разом із ними малюки співали, танцювали та фотографувалися на згадку про це свято.

Захід пройшов в атмосфері позитиву і радості. Задоволені святом залишилися і батьки.

         

Святкові заходи з нагоди Івана Купала продовжились у Лісопарку імені воїнів-інтернаціоналістів. Ще задовго до концертної програми навколо центрального вогнища зібралися хлопці і дівчата, і під музичний супровід танцювали та співали.

Під час цього хороводу солодкими призами були нагороджені найактивніші учасники. Згодом розпочалося театралізоване дійство, далі була концертна програма. Та найзахопливішою частиною свята стало фаєр-шоу. Гурт «Радослав» своїми видовищними елементами викликав у присутніх бурхливу реакцію. А на завершення шоу вогняним диханням юнаки запалили купальські багаття.
Дискотека для молоді тривала ще довго. За повір'ями, в купальську ніч, яка є найкоротшою, не можна спати, оскільки в цей час оживає не лише природа, а й особливо активною стає всяка нечисть. Тож най витриваліша молодь, мабуть, прислухалась до цих звичаїв і до світанку відпочивали на березі річки Ворскла.