Вітання до Дня Конституції та до Дня молоді

  Шановні новосанжарці!

     У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави й спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною й дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

    Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності й соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення й вибудовується майбутнє українського народу.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож потрібно набратися терпіння та віри в те, що наступні покоління українців будуть жити в іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

    Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. 

   Зі святом вас, дорогі земляки!

          А також прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

      Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.

    Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Приємно знати, що сучасна молодь Новосанжарщини бере активну участь у розбудові нашого міста та держави, упевнено заявляє про себе в різних сферах життя.

    Бажаємо всім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни!