На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні


На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 року № 317-VІІІ  та з метою впорядкування найменувань вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території селища, Новосанжарська селищна рада вивчає громадську думку щодо перейменування вулиць, провулків тощо. При селищній раді створена комісія, якій доручено вивчення даного питання.

З пропозиціями щодо зміни назв вулиць та провулків селища, звертатися за адресою: вул. Леніна, 41, Новосанжарська селищна рада або  за телефонами 3-13-83, 3-27-31, 3-25-32 чи на e-mail: novi_sanzhari@ukr.net.

Умова: назва вулиці не повинна перевищувати два слова.

Анонімні пропозиції не розглядатимуться.

У Державному архіві Полтавської області інформації щодо історичних назв вулиць селища в дорадянський період немає.

Орієнтовний перелік вулиць та провулків, що підлягають перейменуванню 

вулиці: Леніна, Жовтнева, Панфілова, Комсомольська, Піонерська, Забедейка, Петровського, Котовського, Чапаєва, Свердлова, Фрунзе, Халтуріна; провулки: Будьонного, Леніна, Чапаєва, Червоноармійський, Жовтневий, Радянський, Піонерський.

-1-0-5-.doc (128 Kb)