«Чисте джерело» — новий сквер в Нових Санжарах

Протягом місяця двічі на тиждень новосанжарці порядкували в парках і скверах селища, на берегах Ворскли.

Результат відчутний — радують зір очищені від сухостою, прибрані зелені зони, місця масового відпочинку. Сповна використовували кожну погожу днину, адже коли прийде справжня весна — в рази збільшиться зайнятість людей на власних садибах, в садах і на городах.

Особливої уваги заслуговує ініціатива депутата селищної ради Володимира Вакуленка створити сквер на території пустиря поблизу артезіанського джерела.

Охочих взяти участь у «зеленому суботнику» знайшлося чимало. Жителі вулиць Соснова Роща, Піщана і одноіменних провулків разом з головами вуличних і будинкових комітетів Оленою Шкільною, Олександром Ганжою, Анатолієм Ляхом, Андрієм Дубовим, Михайлом Киричком дружно попрацювали в суботу 25 березня і посадили 250 сосонок. 

Молодий сквер, що займає площу близько гектара, вирішили назвати «Чисте джерело», а також зробити все можливе, аби і нова зелена зона, і збережене джерело стали ще одним чарівним куточком селища, тим більше, коли на планеті проблема з питною водою — одна з найгостріших. Роботи по озелененню будуть продовжені найближчими днями, планується посадити ще 250 сосонок і 100 берізок.

«Чисте джерело» — новий сквер в Нових Санжарах
«Чисте джерело» — новий сквер в Нових Санжарах  «Чисте джерело» — новий сквер в Нових Санжарах

Того ж дня після завершення робіт селищний голова Андрій Река провів сходку громадян, під час якої від людей прозвучали цікаві пропозиції. Скажімо, — щодо вуличного освітлення — збільшити кількість ліхтарів, в тому числі і від індивідуальних лічильників. Встановити на вулицях дошки оголошень, кілька лавочок, дещо змінити графік руху сміттєвозів. Всі пропозиції взято на облік, тим більше, що підходять і для жителів інших вулиць.

Ініціативу депутата, активність людей під час робіт по озелененню селища розглянуто і схвалено на засіданні виконавчого комітету селищної ради. Ще три депутати селищної ради разом з виборцями теж вирішили включитися до хорошої справи. 

Селищною радою витрачено мінімум коштів — на придбання саджанців, а справу зроблено неоціненну! Як висловився депутат селищної ради Володимир Вакуленко: «Хочемо, аби Нові Санжари стали зеленою столицею України!»

Прес-служба Новосанжарської сільської ради