ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради звертається до колективів підприємств, установ та організацій, власників приватних домоволодінь, об’єктів торгівлі, побутового обслуговування організувати та провести санітарне очищення власної, закріпленої та прилеглої території відповідно до правил благоустрою з метою забезпечення на території громади чистоти та порядку, поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів громади та належної підготовки до Великодня.

Місячник озеленення, прибирання та благоустрою території населених пунктів громади провести в період з 29 березня по 29 квітня 2021 року включно. День довкілля – 16 квітня 2022 року.

Кожен мешканець громади має змогу долучитися до місячника з благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селу необхідно витратити зовсім не багато часу. Для цього потрібно організувати прибирання на власному подвір’ї та вулиці.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!

Зробимо Україну чистою разом!