ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА НОВІ САНЖАРИ

Настало літо й у Новосанжарського селищного  комбінату комунальних підприємств виникають проблеми з підтримкою необхідного тиску в системі водопостачання селища.

Причиною являється те, що власники садово-городніх ділянок поливають землю питною водою, піклуючись про свій майбутній урожай, використовуючи при цьому всі методи та засоби для здійснення відповідної діяльності – це самовільне приєднання до мережі центрального водопостачання з ігноруванням технічних умов приєднання, створення тимчасових комунікацій (труби, шланги підводу води до ділянок), застосування водонасосів. Як наслідок, почалися численні звернення населення щодо відсутності необхідного тиску води в системі водопостачання.

У звязку з цим, Новосанжарська селищна рада інформує про те, що відповідно до підпункту 17 пункту 9 «Правил благоустрою території селища Нові Санжари Полтавської області» забороняється посадовим особам підприємств, установ, огранізацій, а також громадянам розміщувати, використовувати та під’єднувати до системи водопостачання поливні шланги та тимчасові водогони, що застосовуються для технічних потреб, поливу рослин, миття транспорту, будівництва та інше (як виключення – розміщення та використання тимчасових водогонів погоджується з Новосанжарським комбінатом комунальних підприємств та селищною радою).

Невиконання вищевказаних вимог є порушенням статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – субєктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради  від 27 травня 2015 року контролери Новосанжарського селищного  комбінату комунальних підприємств уповноважені складати протоколи про адміністативні правопорушення передбачені статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.