На п’ятдесятий день після Воскресіння Господнього відзначаємо одне з найбільших, найсвітліших свят День Святої Трійці або П’ятидесятницю.

Впродовж багатьох століть Трійцю супроводжують розмаїті народні обряди з піснями, квітами і зеленими барвами, символізують оновлення світу, розквіт життєвих сил, зміцнюють волелюбний дух нашого народу, вселяють надію на краще майбутнє, примножують спільне прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Це бажання близьке і жителям нашої територіальної громади, котрі щодня підкріплюють його належною турботою про свою малу батьківщину – рідне селище, яке маючи тисячолітню історію, молодіє і кращає з кожним днем.

Шановні новосанжарці!

Вітаємо всіх вас з великим святом Трійці! Нехай у ваших душах, збагачених триєдиною Божою сутністю, процвітають любов до ближнього, милосердя і доброта!
        Міцного здоров’я, усіх земних щедрот!

Дорогі юні друзі!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям міцного здоров’я, щастя, добра, сімейного затишку.