ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ВЛАСНИКІВ ТОРГОВИХ ТОЧОК!

Кабінет Міністрів України в січні 2022 року встановив торгівельну націнку на рівні  не вище 10 % для таких «соціальних» товарів: гречаної крупи, цукру-піску, пшеничного борошна вищого гатунку, макаронних виробів українського виробництва, пастеризованого молока жирністю 2,5% (у плівці), соняшникової олії, курячих яєць категорії С1, птиці (куряча тушка), вершкового масла жирністю 72,5. Підприємці, які реалізовують соціально значущі  продукти харчування з обмеженою урядом 10%-ю торгівельною націнкою, не повинні завищувати ціни на них понад дозволений рівень.

За часів, коли вся країна згуртувалася для протидії військовій агресії, підвищення цін на хліб та інші продукти, а також товари першої необхідності є неприпустимими. До підприємців будуть застосовуватися невідкладні заходи щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності в умовах воєнного стану. Селищна рада просить жителів територіальної громади повідомляти про випадки зловживань за телефоном: 099-134-89-65

Селищний голова Геннадій СУПРУН