Урочистості з нагоди 70-ї річниці Перемоги

Дзвін медалей та орденів, квіти в руках ветеранів війни, на обличчях яких одночасно і радість, і гордість, і біль, і смуток … Щороку, у ці травневі дні ми вшановуємо пам'ять про тих, хто ціною свого життя відстоював свободу. У переддень Перемоги за доброю традицією керівники району відвідали ветеранів, інвалідів та учасників Другої Світової  війни і щиро вітали їх, сказали своє синівське «спасибі». У Нових Санжарах пройшли урочистості і вшанування ветеранів.

8 травня в День пам’яті та примирення в центрі культури й дозвілля відбувся концерт «Хай не згасне вогонь пам’яті в наших серцях». По закінченню всі присутні зібралися на свічкову ходу, аби вшанувати пам'ять полеглих солдат у Другій Світовій.

Всі присутні з палаючими свічками попрямували до меморіалу пам'яті загиблих воїнів. Поклали квіти, залишили палаючі свічки, як символ вічної пам'яті та вклонилися низько визволителям.

9 травня в День Перемоги, на жаль, погода не сприяла проведенню заходів, та все ж мітинг відбувся, і як годиться, визволителів, солдатських вдів, дітей війни і жителів щиросердно вітала Новосанжарська влада — голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, секретар селищної ради Тетяна Шинкаренко та інші.

У своїх зверненнях до ветеранів війни кожен з виступаючих уклінно дякував їм за відвойований ціною власного здоров'я мир. Адже тривалі дні, місяці, чотири довгих роки їм дивилася в очі смерть.

Урочиста хода до Братської могили на центральному кладовищі продовжила святкову церемонію. Сотні квітів лягли до підніжжя меморіалу.

Тут провели службу та помолилися за душі покійних солдатів отець Миколай та отець Дарій.