Новостворений парк та відкриття пам'ятного знаку

Нещодавно голова Полтавської обласної державної адміністрації Головко Валерій Анатолійович задекларував ідею про створення в області парків на честь борців за свободу й незалежність України.

Підтримав таку ініціативу і народний депутат України Андрій Река.

На Новосанжарській землі місце для майбутнього парку вибрали швидко. І відразу ж відбулися відповідні заходи по очищенню від сміття, листя та сухостою по всій території. Місце для кожного дерева було визначено попередньо, аби у парку правильно розташувалися алеї. Також начальник Новосанжарського держлісгоспу Красюк В.Ф. розповів про технологію висаджування дерев.  І вже за кілька днів поблизу траси Полтава-Кременчук при в’їзді в селище Нові Санжари  красувався новий парк з кількістю майже пів тисячі різних дерев. Тут розмістилися: і горобина, і черемшина, клени гостролисті, дубки і липки та сумах.

На урочисте закладення нового парку приїхали безліч гостей: ініціатор ідеї Валерій Головко, народний депутат України Андрій Река, сільські голови Новосанжарщини, делегації з Карлівки, Машівки, Кобеляк та інших районів. 

                

Відразу після цього масового заходу в центрі селища Нові Санжари відбулася ще одна значна подія – відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Розпочав мітинг заступник селищного голови Валентин Івашина. Для відкриття пам’ятного знака уповноважили учасників Євромайдану.

Ідей, щодо того яким має бути пам’ятний знак було безліч. Та зрештою, дійшли спільного рішення і новосанжарські майстри: В’ячеслав Кривоніс, Віталій Тищенко та інші працівники кузні втілили ідеї в життя. Уже до підніжжя нового пам’ятного знаку поклали квіти та свічки.

Владика Федір освятив пам’ятний знак та всіх присутніх на цьому заході.