Відбулась семінар-нарада щодо нагальних соціальних питань сьогодення

17.02.2022 року спеціалістами відділу №7 з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги та надання інших видів соціальної підтримки населенню управління соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації під головуванням начальника відділу Гомлі Наталії Григорівни за участю начальника Вокіної Марії Олександрівни та адміністраторів відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради організовано семінар-нараду з метою опрацювання нагальних соціальних питань сьогодення.

Зі вступним словом до всіх учасників заходу звернулася начальник відділу №7 з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги та надання інших видів соціальної підтримки населенню управління соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації Гомля Наталія Григорівна та наголосила, що співпраця в такому форматі виступає запорукою надання якісних соціальних послуг мешканцям громади.

Перше питання, яке виносилося на порядок денний, стосувалося нових змін у чинному законодавстві та деяких нормативно-правових актах щодо здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих(померлих) таких осіб, про що поінформувала присутніх завідувач сектору соціальної підтримки пільгової категорії громадян та осіб з інвалідністю Стогній Ірина Борисівна, акцентуючи при цьому увагу на основних аспектах організації роботи з прийняття заяв та документів для забезпечення послугами із психологічної реабілітації зазначеної категорії громадян.

У ході зустрічі завідувач сектору призначення та виплати державної соціальної допомоги та субсидій Павленко Світлана Іванівна розповіла про порядок прийому документів для отримання житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та надала методичні рекомендації щодо правильного заповнення нових форм заяви та декларації доходів і витрат сім’ї у відповідності до останніх змін у чинному законодавстві.

Особливості оформлення інших же форм заяви та декларації про доходи та майновий стан для призначення будь-якого виду соціальної допомоги, компенсації чи пільги роз’яснила упродовж заходу головний спеціаліст сектору призначення та виплати державної соціальної допомоги та субсидій Піскова Леся Анатоліївна, ґрунтовно розкриваючи при цьому механізм прийняття, опрацювання й передачі до органу соціального захисту населення необхідних документів та звертаючи увагу на ті нормативно-правові акти, якими слід керуватися в роботі.

По завершенню наради начальник відділу Гомля Н.Г. підсумувала розглянуті питання, подякувала всім учасникам семінару-наради за взаємодію та порозуміння, закликаючи їх до подальшої співпраці, результатом якої у цьому напрямку повинна бути максимальна наближеність до жителів громади зазначених послуг, їх відповідність державним стандартам і, як кінцевий результат, максимальна задоволеність особи в якості та кількості отриманих адміністративних і соціальних послуг.

Метою організації семінару-наради було надання професійної допомоги спеціалістам відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради при роботі з документами, а також підвищення компетентності учасників семінару у вирішенні тих чи інших завдань.