До уваги жителів громади!

На території Новосанжарської громади заплановані зустрічі з представниками Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства для надання безкоштовної консультації особам з інвалідністю та іншим пільговим категоріям.

Виїздні МТБ Полтавського КЕПОП у Нових Санжарах відбудуться 02.02.2022

16.05.2022

29.08.2022

12.12.2022

З 8.00 до 12.00

Основним завданням виїзних МТБ Полтавського КЕПОП являється безкоштовне надання особам з інвалідністю та іншим пільговим категоріям населення якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання, амбулаторно (на дому), або в умовах постійного проживання в спеціалізованих стаціонарних установах соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України, інших державно-відомчих установ та територіальних громад.

Порядок оформлення електронних направлень на безкоштовне забезпечення протезно- ортопедичними виробами та ортопедичним взуттям.

Для забезпечення протезно-ортопедичними виробами та ортопедичним взуття особи з інвалідністю та інші особи повинні подати до територіальних структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів органів сільських, селищних міських, районних рад, об’єднаних територіальних громад або центрів надання адміністративних послу] (ЦНАП):

-                      Заяву про забезпечення засобом реабілітації;

-                      Паспорт громадянина України або свідоцтво про народження (для осіб віком до 14 років);

-                      Довідку про присвоєння ідентифікаційного коду;

-                      Висновок МСЕК про встановлення інвалідності, для осіб з інвалідністю (для дітей з інвалідністю - висновок ЛКК);

-                      Індивідуальну програму реабілітації (для осі з інвалідністю та дітей з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб, осіб з інвалідністю, група інвалідності яких установлена до 1 січня 2007року, як безтермінова);

-                      Рішення ВКК чи висновок ЖК (для постраждалих внаслідок антитерористичної операції, яким не встановлена інвалідність);

-                      Довідку з місця роботи, навчання (для осіб, які працюють або навчаються).

Електронне направлення ЗАМОВНИКА роздруковується в реєстратурі медичного відділу підприємства.

Для оформлення замовлення  на безкоштовне забезпечення протезно-ортопедичними виробами та ортопедичним взуттям замовники повинні надати в медичний відділ підприємства такі документи.

Паспорт, висновок МСЕК для осіб з інвалідністю, копію індивідуальної програми реабілітації (для осі ; інвалідністю та дітей з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб, осіб з інвалідністю, груш інвалідності яких установлена до 1 січня 2007 року, як безтермінова), копію довідки з місця роботи або навчання (для осіб які працюють або навчаються).

Для протезування в умовах стаціонару необхідно обов’язково мати такі документи:

1.                   Електронне направлення територіального відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю

2.                   Паспорт.

3.                   Пенсійне посвідчення, довідку МСЕК.

4.                   Копію індивідуальної програми реабілітації для осіб з інвалідністю або висновок ЛКК (для інших осіб, осіб з інвалідністю, група інвалідності яких установлена до 1 січня 2007 р. , як безстрокова).

5.        Флюрографію  давністю до 1 року, виписку з медичної карти (форма №027/о), ЕКГ.

6.        Якщо у хворого цукровий діабет – заключення ендокринолога.