День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Афганістан… Вже 26 років  у нашій свідомості це слово прописалося не як географічна назва далекої мусульманської країни,  а як синонім людського лиха, справжнього пекла. Не відболить горе, не виплачеться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати, сестри, вдови і діти підступно винищених у  Афганістані та інших «гарячих» точках  синів України.

Напередодні 26-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану в актовій залі РДА відбулося урочисте засідання, учасниками якого були воїни-інтернаціоналісти.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови РДА Роман Павліченко, голова районної ради Геннадій Супрун, заступник селищного голови Валентин Івашина та голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Михайло Коркішко, який зачитав привітання від народного депутата України Андрія Реки.

Говорили і про безпосередню участь воїнів-інтернаціоналістів для допомоги воїнам АТО. Було зібрано кошти, які передали волонтерам. А 23 лютого, в день захисників Вітчизни, підтримали ініціативу по здачі крові для потерпілих солдатів.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших земляків.

Урочистості продовжилися біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Мітинг провела виконуюча обов’язки селищного голови Валентина Григорівна Олянич. Біля підніжжя пам’ятника та на бойовій машині піхоти поклали учасники заходу поклали квіти.

Уже за традицією захід завершився «солдатською кашею».