ТРЕТІЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС - ЗА ПІВРОКУ

Новосанжарська громада за останні півроку придбала вже третій новий шкільний автобус. Навіть в умовах війни діти повинні мати доступ до якісної освіти! Таким принципом керуються в роботі селищний голова Геннадій Супрун та депутати Новосанжарської селищної ради, які, попри всі труднощі сьогодення, продовжують спрямовувати зусилля на підтримку та розвиток освітньої галузі. Не останню роль в організації навчального процесу займає й комфортне та безпечне підвезення школярів до ліцеїв та гімназій, тому продовжується робота й у напрямку оновлення автопарку відділу освіти селищної ради. Новий транспортний засіб, який відповідає всім вимогам і стандартам безпеки й комфорту для перевезення дітей, після державної реєстрації буде здійснювати підвіз учнів та вчителів за маршрутом Вісичі - Старі Санжари - Рукасі - Кунцеве - Нові Санжари - Малий Кобелячок.

13:53 18.04.2024

Благоустрій центрального кладовища

В Новосанжарській громаді триває двомісячник чистоти та благоустрою. Сьогодні, незважаючи на похмуру прохолодну погоду, колективи виконавчого комітету та фінансового відділу Новосанжарської селищної ради, відділу освіти, центру професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсного центру, територіального центру, публічної бібліотеки, селищного культурно-мистецького центру, школи мистецтв, відділу соціального захисту, ДЮСШ, КП «Джерело» направили свої зусилля на благоустрій центрального кладовище. Очолили працюючих селищний голова Геннадій Супрун і секретар селищної ради Таміла Музика. Працівники дитячих садків № «Сонечко», №2 «Лелеченька», ДЗО «Колосок» прополювали троянди на розташованих неподалік клумбах. Приємно відзначити організованість і масовість робіт. Та, разом з тим, гірко бачити і занедбаність великої кількості могил і навіть, певних частин кладовища. Тому, крім подяки працюючим, хочеться ще раз закликати жителів громади, рідні й близькі котрих поховані на кладовищі. Не будьте байдужими! Зробіть свій посильний внесок в чистоту і благоустрій місця останнього спочинку наших земляків. Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями нам вдасться перемогти ворога і побудувати розвинену громаду й розвинену країну!

09:07 18.04.2024

Харківська письменниця Людмила Охріменко презентувала книгу про війну «Оскар»

17 квітня поціновувачі українського художнього слова мали змогу познайомитися із письменницею Людмилою Охріменко. Літераторка і волонтерка завітала до читальної зали Публічної бібліотеки Новосанжарської селищної ради із презентацією роману «Оскар», який у 2021 році визнано найкращим твором на воєнну тематику за версією міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Авторка не приховує втіхи, бо стала першою жінкою, яка отримала цю спеціальну відзнаку – доти у цій номінації перемагали лише чоловіки. Сюжет її роману засновано на реальних подіях. В основі твору – історія українського розвідника, який потрапляє в полон на початку 2015 року. Він пройшов катування і знущання, а ще нелегкий вибір – здатися чи все ж таки боротися до кінця. Було дуже цікаво, всі отримали масу позитивних емоцій та хорошу нагоду придбати книги із автографом авторки і зробити фото на пам’ять.

08:59 18.04.2024

Вітаємо наших спортсменів! Разом – до Перемоги!

16 квітня на спортивній базі заводу медичного скла м.Полтава відбувся ІІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» всеукраїнські шкільні ліги з футзалу» серед юнаків 2011 року народження та молодших, в яких взяли участь представники Новосанжарської громади – учні Новосанжарського, Малокобелячківського та Руденківського ліцеїв. В даному турнірі змагалися спортсмени Зіньківського, Божківського, Росошенського ліцеїв та Полтавського спортивного ліцею. Поступившись лише команді Полтавського спортивного ліцею наші юні дарування перемогли всі інші команди і посіли почесне ІІ місце. Вітаємо із визначним досягненням учасників змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу! Велика вдячність за підготовку спортсменів до змагань вчителям фізичного виховання Олександру Кольбі, Максиму Подовжньому, Олегу Варичу. Разом – до Перемоги!

08:56 17.04.2024

Мости єднання Дружбою ми здружені!

Болгари всього світу шанують Кубрата, бережуть пам’ять про нього. У 2001 році відбувся перший Собор болгар в Україні, на місці поховання хана Кубрата, у с.Мала Перещепина, тоді встановили пам’ятний знак. Відтоді собори проводили щорічно. На жаль, останні події у світі та нашій державі поставили «на паузу» проведення таких зустрічей та соборів. Спочатку коронавірус не давав змоги зустрітися, тепер – війна, яка у повній мірі вирує на території Україні. Та, незважаючи на всі труднощі, ніколи не розривався духовний зв’язок між болгарською та українською дружбою. Підтвердженням цьому став нещодавній, довгоочікуваний візит тих, хто корінням, серцем, душею пов’язує себе з Болгарією, віддаючи шану великому її засновнику Кубрату. Невелику делегацію у складі голови правління Кіровоградської обласної організації «Об’єднання болгар «Нашите хора» (заснована у 2010 році), депутата всесвітнього Парламенту болгар Сергія Осадчого, журналістки, поетеси, громадської діячки Олени Надутенко, доктора економічних наук, представника Центральноукраїнського національного технічного університету м.Кропивницький Володимира Зайченка, директора гімназії імені Д.І. Чижевського Олександріївської міської ради Тараса Бабака зустрічали нещодавно у Малоперещепинському ліцеї.

19:50 16.04.2024