Благодійний концерт Віктора Реки

Патріотизм – це моральний і політичний принцип, соціальне відчуття, змістом якого є любов до Батьківщини, відданість своєму народові, готовність заради нього на жертви та подвиги.

Саме такими рисами характеру наділений наш земляк Віктор Река.  Коли в Україні починалися масові заворушення на Майдані, він без вагань поїхав до Києва, щоб висловити свій протест, щоб змінити життя на краще, не особисте – держави.

Та під час силового протистояння учасників Майдану зазнав значних фізичних ушкоджень. Лікування проходив в Києві, згодом у Варшаві.  Та ввесь цей час, незважаючи на тяжкі життєві обставини, він не покидав улюбленої справи: складав пісні, писав музику.

А 25 січня в Центрі культури і дозвілля Нових Санжар Віктор Река для всіх жителів селища провів благодійний концерт.

Отець Іван та односелець Віктора першим звернувся до присутніх зі словами підтримки до справжніх героїв нашої землі. Жінка у вишиванці – сестра Віктора, продекламувала віршовими рядками життя брата під час подій на Майдані. Ось до мікрофону вийшов і винуватець самого концерту. Кожна пісня – окрема історія. Десятки авторських патріотичних українських пісень, написаних з того часу коли розпочався Євромайдан і до сьогодні: «Витязь на білім коні», «Небесна сотня», «У високих кабінетах»,  «Ленінопад», «Імперія зла»,  «Лист москалям»,  «Крим наш»,  «Аеропорт», «Сапер» і т.д.

Оцінив талант юнака і народний депутат України Андрій Река, подякував та запросив з такою ж концертною програмою завітати в день виведення радянських військ із Афганістану.

На завершення Віктор запропонував на розсуд свою версію гімну України. З перших хвилин пісні всі присутні в залі піднялись і ще довго аплодували за надзвичайний концерт.

Впевнена, що такий концерт не залишив нікого байдужим. Присутні вийшли з зали на хвилі оптимізму, патріотизму та віри в краще майбутнє.

До речі, протягом усього заходу відбувався благодійний збір коштів для воїнів АТО. Зібрана сума буде передана місцевим волонтерам, які придбають найнеобхідніше для наших солдатів.