Новий майданчик малокобелячківській дітворі

Ми розуміємо, що дитинство – найщасливіший і безтурботний час тільки коли стаємо дорослими. Згадуємо ту пору з радістю або тихим смутком. Хочеться повернути дитячі роки, але чудово розуміємо, що вони залишилися у нас тільки приємними спогадами. Але те, що вселили нам з дитинства, залишилися з нами назавжди.

Мабуть тому нам, дорослим, так хочеться бачити дітей щасливими, а їх радісні посмішки вселяють віру, надію, любов.

Місцем концентрації дитячого щастя є, звичайно, дитячі садки. Тут малеча знаходить друзів, наставників, отримує можливість розвитку й активного дозвілля.

Улюбленим місцем проведення часу більшості дітей у дитячому садку є  майданчик. Саме тут можна активно рухатися, гратися і пізнавати  навколишній світ. Таким чином, дитячий майданчик – це особливе місце, що має велике значення в житті кожної дитини. Для здоров'я дітям корисно проводити більше часу на свіжому повітрі, активно займаючись спортом, граючи в рухливі ігри.

Нещодавно за сприяння Новосанжарського селищного голови Геннадія Супруна, дякуючи спонсору СП «ПГНК» та відділу освіти селищної ради (начальник Людмила Сергеєва), за допомогою якого було проведено тендерну процедуру, Малокобелячківський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» отримав чудовий подарунок – новий дитячий ігровий майданчик.

Сьогодні до малокобелячківського «Сонечка» завітали селищний голова Геннадій Супрун, представники АТ «Укргазвидобування», староста села Геннадій Скубій, аби урочисто перерізати стрічку нового майданчика. До того ж спонсори СП «ПГНК» вручили дарунки дітям і працівникам закладу.

З великим ентузіазмом вихованці дитячого садочка відразу почали освоювати нову та цікаву для себе територію. Поява такого гарного, сучасного ігрового майданчика є втіленням девізу дитячого садочка: «Щасливе майбутнє України виховуємо та навчаємо разом!». І кожному, хто долучився до цього заходу, тепер зрозуміло: радість в очах дітей – справді те, заради чого варто жити й працювати.