«Оріфлейм» гостював у Нових Санжарах

50 підприємців — партнерів по співпраці відомої компанії «Оріфлейм» — здійснили туристичну поїздку Полтавщиною. Розпочали її з Нових Санжар.

Саме такий вибір був не випадковим, адже той факт, що наше селище чотири роки поспіль визнано переможцем всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» широко «прозвучав» в Україні. Тож жителям Тернополя, Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Черкас, Сміли, інших міст і селищ, які входили до цієї туристичної групи, було цікаво побачити все «наживо».

Екскурсію селищем гості розпочали з храму-каплиці Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, оглянули парк «Батьки і діти початку третього тисячоліття», напилися «живої» води з криниці, побували в сквері Полтавської битви, парку Матері, на об’єкті комплексного благоустрою Козацький Стан, біля Альтанки святої Покрови, познайомилися з пам’ятними місцями і пам’ятниками Нових Санжар, зокрема зупинялися біля пам’ятника «Слава праці селянина», Тарасу Шевченку, відвідали найстаріший новосанжарський парк Перемоги, із задоволенням каталися на гойдалках «Для дорослих, сміливих і тверезих», відпочивали на березі Ворскли...

50 підприємців — партнерів по співпраці відомої компанії «Оріфлейм» — здійснили туристичну поїздку Полтавщиною
50 підприємців — партнерів по співпраці відомої компанії «Оріфлейм» — здійснили туристичну поїздку Полтавщиною

«Оріфлеймівці» вміють цінувати прекрасне. Щиро захоплювались природою селища, цікавились його історією, походження назви. Та найбільше дивувалися з того, як

вдається досягати такої чистоти і порядку? З цього приводу селищному голові Андрію Реці, який зустрівся і супроводжував підприємців, було поставлено безліч запитань. 

Андрій Олександрович розкрив усі «секрети», найперший з яких — «щоб отримати бажане, потрібно вкласти — розум, винахідливість, працю, не «тліти», а «горіти» — отоді й буде результат!

Вікторія ДЕВ’ЯТКО