Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

Вітаємо Вас із професійним святом – Днем міліції!.

Ви пов’язали свою долю з важкою і героїчною професією. Ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання кожного, хто носить погони. Ваша служба складна і небезпечна. Але мужність і стійкість не менш необхідні, коли треба не поступитися совістю, залишитися вірним Закону.
Висловлюємо щиру вдячність усім працівникам та  ветеранам Новосанжарського відділу міліції  за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки, наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками в житті.

В цей день, за високі показники в професійній діяльності, особисту ініціативу і самовідданість, виявлені при виконанні службового обов’язку та з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня міліції України нагородити грамотами Новосанжарської селищної ради працівників Новосанжарського РВ УМВС:

— старшого лейтенанта міліції Долину Вікторію Олегівну, дільничного інспектора міліції СДІМ Новосанжарського РВ УМВС України в Полтавській області;

— старшого лейтенанта міліції Манька Олега Анатолійовича, дільничного інспектора міліції СДІМ Новосанжарського РВ УМВС України в Полтавській області;

— старшого лейтенанта міліції Фесенка Євгенія Олександровича, дільничного інспектора міліції СДІМ Новосанжарського РВ УМВС України в Полтавській області.