Шановні захисники і захисниці України!

Глибока шана і низький уклін усім вам – чоловікам і жінкам, які стоять на захисті рідної землі, народу і нашої держави!

День захисника України не даремно відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці та водночас з Днем Українського козацтва.

Адже історія України свідчить про приклади відданості і жертовності, сили і

нескореності як чоловіків, так і жінок, які стали гордістю і славою нашого народу.

Бойові традиції українців формувалися у важких кривавих війнах. Ми пишаємося нашими героями, які вписали не одну славну сторінку в історію нашої держави, і вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України.

За останні роки на захист суверенітету нашої держави стали сотні й тисячі волонтерів, медиків, воїнів Збройних Сил України, добровольців.

Найтепліші слова привітань сьогодні всім, хто стоїть на варті нашого миру і спокою, хто несе військову службу в зоні бойових дій. Дякуємо вам за ваші благородні серця і мужність!

Нехай Пресвята Богородиця оберігає всіх українських захисників та захисниць, які боронять рідну землю.      Нехай людська повага, любов і підтримка додають вам сил у вашій благородній справі.

Щиро зичу вам добробуту, щастя і миру! Бажаю якнайшвидше повернутися здоровими до своїх домівок та родин!

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН