Інформація

Конкурсна комісія для проведення конкурсу на посаду директора Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області та директора Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради Полтавської області інформує щодо переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі. (ПРОТОКОЛ № 1)

За результатами поданих документів до участі у конкурсі на посаду директора Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області допущено:

1.     Кульчинського Олександра Володимировича;

2.     Решетила Миколу Івановича.

За результатами поданих документів до участі у конкурсі на посаду директора Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради Полтавської області допущено:

1.     Шаповал Наталію Миколаївну.

Конкурсний відбір на посаду директора Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради Полтавської області призначено на 29 жовтня 2021 року о 10.00 год. у конференц-залі адміністративного будинку виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23.

Конкурсний відбір на посаду директора Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області призначено на 29 жовтня 2021 року о 13.00 год. у конференц-залі адміністративного будинку виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23.