Шановні новосанжарці!

У кожну четверту суботу листопада ми віддаємо данину пам’яті і шани жертвам жахливого політичного терору 30-х років минулого століття – штучно утвореного Голодомору. Цей період в історії України позначений кольорами вічної скорботи і жалоби за невинно загубленими людьми.

Полтавщина із найродючішими у світі землями – одна з областей, що найбільше постраждала від Голодомору. На виснаження і вимирання був приречений край хліборобів, які з діда-прадіда плекали кращі врожаї й годували державу. Непоправних втрат зазнала майже кожна сім’я, вимирали цілі села. Людиноненависницька політика тоталітарного режиму  була спрямована на приниження  і знищення українського народу, приборкання його волелюбного козацького духу.

Сувора дійсність тих страшних років є уроком усім нам. У суспільній свідомості назавжди повинно утвердитися переконання: немає нічого більш ціннішого, ніж людське життя, людська гідність.

Тож, 22 листопада, в Нових Санжарах проводимо мітинг-реквієм  з нагоди  Дня пам’яті жертв Голодомору.

Запалимо свічки на знак пам’яті та скорботи про загиблих – рідних, близьких, земляків, усіх тих, хто став жертвою політичних репресій та голодоморів.

Збір трудових колективів, учнівської молоді, громадськості селища о 15.00 біля адмінприміщення селищної ради.