Роздано пам’ятки щодо дотримання карантинних вимог

У зв’язку небезпекою коронавірусної інфекції, тяжкими її наслідками для життя і здоров’я людини та встановлення з 23-го вересня на всій території України «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки поширення коронавірусної інфекції, 27 вересня відбулося засідання місцевої комісії Новосанжарської селищної ради ТЕБ і НС. На цьому засіданні було створено і затверджено склад комісії з питань щодо дотримання суб’єктами господарювання, не залежно від форм власності, діяльність яких пов’язана з прийомом та обслуговуванням населення.

До складу комісії увійшли представники виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, старости сіл, лікар Новосанжарського ПМСД, представник держпродслужби і офіцер поліції громади.

Сьогодні члени комісії побували в 24-х торгових точках, де було надано роз’яснювальну інформацію щодо виконання постанови КМ України № 12-36 (зі змінами) та роздано пам’ятки щодо дотримання карантинних вимог.