Шановні жителі Новосанжарської громади! Дорогі ветерани, пенсіонери!

Щороку 1 жовтня українці, разом зі всією світовою спільнотою, засвідчують глибоку пошану людям похилого віку – найстаршим представникам громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай в цьому стрімкому світі родинний теплий вогник – одвічне джерело любові та наснаги — завжди зігріває Ваші серця!

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН