Шановні працівники бібліотечної сфери!

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

У цей день у нас є особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

Шановні бібліотекарі Новосанжарської громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань.

Бажаю вам творчого завзяття, нових успіхів у  благородній праці на теренах розбудови української науки, освіти і культури, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві.

Зичу вам і вашим близьким міцного здоров’я,  благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі.

З повагою селищний голова Геннадій Супрун