Шановні жителі Новосанжарської громади!

З 14 вересня відділ соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за адресою смт. Нові Санжари по вулиці Незалежності, 30/1, буде проводити прийом жителів громади для допомоги на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».Для запису у чергу телефонуйте за номером 0534434084.

Графік прийому громадян з 8.00 до 16.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідний - субота, неділя.

З 15 вересня Комунальний заклад «Новосанжарська публічна бібліотека» Новосанжарської селищної ради за адресою смт. Нові Санжари по вулиці Центральна, 25, також буде проводити прийом жителів громади для допомоги на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»

Для запису у чергу телефонуйте за номером 0534431014

Графік прийому громадян з 8.00 до 17.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідний -  неділя, понеділок.

Для переходу до Нафтогазу власник (співвласник) житлового будинку, квартири повинен мати при собі такий перелік документів:

1. Паспорт громадянина України

2. Довідку про ідентифікаційний код

3. Право власності на житловий будинок або квартиру, або документ який підтверджує що документи на право власності знаходяться в стадії розробки, переоформлення

4. Електронну адресу  приклад: ivanov@ukr.net

5. Рахунок від Нафтогазу за розподіл природного газу (зразок на фото)

6. Якщо житловий будинок, квартира знаходиться у спільній власності потрібна згода співвласника на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»