Шановні працівники дошкільних закладів!

Цього року 27 вересня відзначаємо Всеукраїнський День дошкілля і вшановуємо працю вихователя і всіх дошкільних працівників.

Бути вихователем – високе покликання і велика честь. Ця справа – важлива і унікальна. Вона несе в собі добро, справедливість, добро і красу.

Дитячий садок – це перший освітній заклад, який зустрічає дитину. І не дарма його вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається у дитині із раннього дитинства, слугує опорою і основою в подальшому житті.

Вітаю з професійним святом вихователів та працівників дошкільних закладів нашої громади!
Нехай тепло ваших сердець, турбота, доброта і педагогічна майстерність будуть винагороджені успіхами ваших вихованців, їхнім радісним і комфортним дитинством, різностороннім розвитком, новими знаннями та вміннями пізнавати і любити рідний край і свою країну.
Цікавих вам творчих ідей, натхнення, міцного здоров’я, достатку і радості!

З повагою селищний голова Геннадій Супрун