День селища – особливе свято!

Воно об’єднало усіх, для кого Нові Санжари не просто назва географічного об’єкту, для кого – це найкращий у світі куточок на землі. День селища – це свято усієї нашої громади!

Святкування Дня селища розпочалося о 15.00 програмою для наймолодших жителів. Їх зібрала на танцювальному майданчику розважальна програма від студії «Світ емоцій». Дітей і дорослих порадували вікторини, ігри, танці, а паперове шоу, велетенські кульки та ростові ляльки стали для всіх приємним сюрпризом.

О 15.30 запрацювали ярмарок-продаж виробів майстрів Новосанжарщини своїми руками та майстер-клас – розпис медових пряників. А о 17-й учні Новосанжарського ліцею створили живе серце біля пам‘ятника Т.Г.Шевченку, яке особливо гарно споглядалося з висоти пташиного польоту.

У цей же час стартував конкурс квіткових композицій на тему «Селище Нові Санжари – серце громади», представлений колективами й організаціями селища.

О 17.30 вектор святкування змістився до святкової сцени в парку Перемоги.  З подвійним святом – Днем визволення селища від нацистських окупантів та Днем народження селища присутніх вітав селищний голова Геннадій Супрун, який нагородив грамотами кращі колективи, кращих працівників підприємств, установ, організацій громади, жителів селища.

Гості свята оплесками зустрічали пісні та хореографічні композиції від учасників кращих художніх колективів і талановитих новосанжарців. Їм вдалося створити особливо піднесену атмосферу, на яку не вплинули ні накрапаючий дощ, ні доволі відчутна осіння прохолода.

Після концерту місцевих зірок естафету перейняли гості з міста Полтава. Їх виступ відбувався в селищному культурно-мистецькому центрі «Нові Санжари».