Шановні новосанжарці!

Щиросердно вітаю вас із Днем селища Нові Санжари! Сьогодні Нові Санжари - сучасне селище, що зберегло свою історичну самобутність, неповторний вигляд і унікальну красу. Головне багатство селища – це жителі громади, що віддають свої сили, талант та знання заради його процвітання.

Дякую кожному з вас, шановні новосанжарці, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  селища, покращення добробуту його жителів.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне селище та підтримувати славетні традиції.

Нехай вас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного селища, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити селище заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від усієї душі бажаю Новим Санжарам динамічного розвитку і процвітання, а усім його мешканцям - міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

З днем селища, новосанжарці!

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН