КОНКУРСНА КОМІСІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ЗА НАПРЯМКОМ «КРЕДИТУВАННЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ»

15.07.2021

Конкурсна комісія з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року оголошує конкурс з 15 липня 2021 року за напрямком «Кредитування фермерських господарств».

Відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, затвердженого рішенням першого пленарного засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання від 23.02.2021 № 117 (із змінами внесеними рішенням пленарного засідання п’ятої сесії обласної ради восьмого скликання від 06.07.2021 № 200), комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у друкованих засобах масової інформації та/або на офіційному сайті Департаменту і закінчується не пізніше 1 грудня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, надсилаються до Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі в електронній формі на адресу: poltava_fond@ukr.net або подаються в паперовій формі за адресою: 36011, м. Полтава, вул. Міщенка, 2, к. 84, 85.

З переліком документів, критеріями та умовами відбору суб’єктів господарювання, яким надається фінансова підтримка з обласного бюджету, а також з обсягом такої підтримки можна ознайомитись в Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року.

Телефони для довідок: (0532) 56-92-0856-94-18.
Електронна адреса: poltava_fond@ukr.net

Форма Заяви-анкети
на участь у конкурсі бізнес-планів суб'єктів господарювання,
що здійснюють свою діяльність у сфері агропромислового комплексу