Щиро вітаємо колектив «Лілея» з перемогою

12 вересня в Березовій Рудці, на батьківщині відомого українського поета-пісняра, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії імені Т.Г. Шевченка Дмитра Омеляновича Луценка, з нагоди відзначення 100-річчя від дня народження поета, відбулося традиційне обласне пісенно-мистецьке свято “Осіннє золото”.

На Співочому полі пройшов регіональний огляд-конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів. Участь взяли 38 представників з Полтавщини, Харківщини, Черкащини, з них і наш народний аматорський вокальний колектив «Лілея» селищного культурно-мистецького центру «Нові Санжари» Новосанжарської територіальної громади (керівник Марина Пеляк).

Саме наш колектив виборов диплом першого ступеню за високу виконавську майстерність, сценічну культуру, активну творчу діяльність із розвитку аматорського вокального мистецтва та популяризацію творчості поета-пісняра Дмитра Луценка.

Щиро вітаємо колектив «Лілея» з перемогою. Пишаємося вами та бажаємо подальших звершень та творчого натхнення!