З Божим благословенням

30 вересня в Нових Санжарах спільним і значущим для всіх стало велике православне свято — Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. 

Вже традиційно збираються жителі селища, району до храму-каплиці, наіменованому на честь Великомучениць на святкову службу. Цього дня, як і щороку, її провів Владика Федір.

Розташований обабіч траси Полтава- Олександрія Храм-каплиця Віри, Надії, Любові та матері їх Софії завжди відкритий для кожного, хто хоче поспілкуватися з Богом. Бувають тут проїжджі, гості селища. Нещодавно один з них, житель Києва, передав в дарунок виготовлену власноручно ікону Святих мучениць, яку було освячено Владикою Федором того ж дня і розміщено у каплиці.

Владика Федір, Єпископ Полтавський і Кременчуцький
Владика Федір, Єпископ Полтавський і Кременчуцький, проводить службу в храмі-каплиці Віри, Надії, Любові та матері їх Софії в Нових Санжарах
Свято Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії  Свято Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії  Свято Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії  Свято Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Звертаючись до новосанжарців, Єпископ Полтавський і Кременчуцький, зокрема, наголосив на важливості духовного начала для кожної людини, не забувати у вирі щоденних клопотів дороги до храму, звіряти свої вчинки із Божими заповідями, благословив присутніх на службі і серед них — селищного голову Андрія Реку, ініціатора спорудження храму-каплиці Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, — на нові хороші справи.

Прес-служба Новосанжарської сільської ради