Звіт роботи за тиждень Новосанжарської селищної ради

ДОКУМЕНТООБІГ

Оброблено та зареєстровано вхідної документації – 133; вихідної документації – 63; прийнято заяв громадян про надання матеріальної допомоги – 5.

Прийнято пакетів документів для призначення різних видів допомог, пільг та субсидій – 28; оброблено та передано до УСЗН Полтавської райдержадміністрації пакетів документів за допомогою ПК «Соціальна                  громада» – 31; проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян та видано актів – 16.

Надано консультацій щодо надання субсидій особам, в тому числі по телефону – 43; повідомлення про перепризначення субсидій – 178.

Оформлено 9 справ на взяття осіб на соціальне обслуговування; надано 4 продуктові набори ветеранам праці та учасникам війни; підготовлено запитів на особові справи осіб з інвалідністю для забезпечення їх засобами реабілітації – 4.

Прийнято адміністративних справ – 257.

Земельні питання – 102; видано інформації з реєстру територіальної          громади – 15.

Внесено інформації до Реєстру територіальної громади – 12.

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання – 12; довідки з реєстрації/зняття з місця проживання – 15.

Прийнято документів про надання матеріальної допомоги – 3.

Державна реєстрація фізичних осіб-підприємців та громадських          формувань – 5; оформлення паспортних документів громадян України (вклейка фото) – 3.

Надано відповідей на запити нотаріусів, суддів, поліції, виконавчої служби, військкомату – 21.

ЩОДЕННА РОБОТА ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛУ БЛАГОУСТРОЮ

Догляд за рослинами, а саме: прополювання та обрізання троянд та кущів самшиту. Щорічна пересадка ірисів по території селища по вул. Центральній, вул. Незалежності, в парку Перемоги, на площі Коваленка, площі Народній, в парку Матері. Впорядкування клумб біля Великосолонцівського і Супротивнобалківського старостатів та при в’їзді в село Кунцеве.

Викошування трави вздовж траси від селища Нові Санжари до села Галущина Гребля, по селищних вулицях Незалежності, Центральній, Каштановій, на територіях кладовищ, пляжів (Центрального та біля будинку відпочинку), урочища «Вовчі Гори», каплички «Віри, Надії, Любові», парків Перемоги, Матері та Інтернаціоналістів, по території сіл Зачепилівка, Судівка, Мала Перещепина, Кунцеве, Вісичі, Стовбина Долина, Клюсівка, Пологи, Руденківка, Попове, Великий Кобелячок, Шовкопляси, Великі Солонці, Малий Кобелячок, Лелюхівка, Супротивна Балка.

Очищення від ґрунту дорожнього покриття по вулиці Центральній в селищі Нові Санжари. Розчищення обочини дороги у Великому Кобелячку біля містка.

Відновлення освітлення та заміна електроопори в селищному парку Перемоги. Заміна ламп вуличного освітлення та ремонт ліхтарів по вулицях селища Незалежності, Козацькій, Ювілейній, Центральній, Чкалова, Соборності та в с. Зачепилівка.

Заміна частини водогону у ФАПі с.Забрідки та дитячому садку «Колосок» в селі Лелюхівка.

Фарбування фасаду адмінприміщення Кунцівського старостату, вікон Стовбино-Долинського сільського будинку культури та в приміщенні Великосолонцівського старостату, металевих ліхтарів біля пам’ятника загиблим воїнам та паркану в центрі села Старі Санжари, дверей Великокобелячківського та Малокобелячківського сільських будинків культури.

Встановлення в Клюсівці 2 лавочок біля спортивного майданчика та адмінприміщення старостату, велостоянки біля адмінбудинку Руденківського старостату. Впорядкування пляжу в селі Забрідки.

Подрібнення гілля в селищному парку Перемоги. Спилювання порослі та вимічених за участю екологічної інспекції аварійних дерев у селі Зачепилівка. У Пологах розпиляної 2 деревини, звалені під час буревію. Вирубування чагарників за адмінбудинком Попівського старостату, порослі вздовж сільських доріг у Супротивній Балці та Пасічному.