Список осіб, які подали документи та допущені до участі в конкурсі

Список осіб, які подали документи та допущені до участі в конкурсі з добору кандидатів на посаду директора Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа» Новосанжарської селищної ради

Відповідно до пункту 12 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу дошкільної освіти, керівника комунального закладу загальної середньої освіти, керівника комунального закладу позашкільної освіти, затвердженого рішенням двадцять п’ятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання від 26 вересня 2019 року № 15, за рішенням конкурсної комісії з проведення добору на зайняття посади директора Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа» Новосанжарської селищної ради від 07.07.2021 №1 до участі у конкурсі допущено СЕРГЕЄВУ Ірину Миколаївну.