У середу, 6 липня в адмінприміщенні Полтавської обласної ради відбулася урочиста церемонія відзначення збірної команди депутатів області, яка взяла участь у IX Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів рад усіх рівнів та виборола загальнокомандне друге місце серед збірних команд із вісімнадцяти областей України.

Нагадаємо, що змагання проходили в Чорноморську, Одеської області. В них взяли участь 450 спортсменів та спортсменок. Вперше, за історію проведення Всеукраїнської спартакіади, шахісти Полтавщини Таміла Музика і Тарас Зінченко перемогли у змаганнях і серед чоловіків, і серед жінок. Як наслідок – безапеляційна перемога і найвища сходинка Всеукраїнського спатракіадівського п’єдесталу. Під час урочистого заходу Подякою голови обласної ради за активну участь та високі спортивні досягнення у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, територіальних громад, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад було відзначено секретаря Новосанжарської селищної ради Тамілу Музику.