Шановні жителі Новосанжарської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята Дня Конституції України!

25 років тому відбулася значима історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України. Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави.

Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.

Тож, вітаю зі святом усіх жителів громади! Бажаю, щоб в цей урочистий день всюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон.

Від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу!

З повагою селищний голова                                          Геннадій СУПРУН