Тематичний захід на тему: «Наркотики і наркоманія – підступній ворог людства.."

24 червня 2021 року, напередодні Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом, провідним інспектором Новосанжарського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області  Наталією Литвиненко спільно з лікарем наркологом Іваном Прокоповичем Зеленцем,  в приміщенні КНП «Новосанжарська центральна лікарня» для клієнтів пробації було проведено тематичний захід на тему: «Наркотики і наркоманія – підступній ворог людства..

Під час заходу Іван Зеленець пояснив присутнім, що наркоманія – це не тільки тяжке захворювання, а й надзвичайно небезпечне соціальне явище, яке поширюється у всьому світі, в тому числі і в Україні. До вживання наркотиків залучаються переважно особи молодого віку. Зловживання наркотиками підриває здоров’я людини, викликає деградацію особи, втрату нею соціального статусу. Вживання наркотиків серед молоді – це досить актуальна проблема сучасного суспільства. На сьогодні, наркоманію відносять до соціальних проблем.

Основною метою проведеного заходу було донести до присутніх всю небезпеку вживання наркотичних засобів та медико-соціальні наслідки тому що в наш час наркоманії досягла масштабів епідемії. Її поширення йде набагато швидше, ніж вживаються заходи щодо боротьби із цим страшним явищем.