День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів загиблих, життя яких обірвала Друга світова війна.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Гірка доля не оминула жодну родину, принесла тяжкі випробування і страждання, смерть та руйнування.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який зміг вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

В Новосанжарській громаді до для скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулося покладання квітів до пам’ятника Слави та Братської могили.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Валентина Василенко, секретар селищної ради Таміла Музика, очільники ветеранських організацій громади і селища та представники громадськості.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх громадян, які віддали своє життя за волю та мирне небо для нащадків та поклали квіти до пам’ятників.