Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Новосанжарщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Навіть у цей надскладний час, коли невідома та підступна хвороба атакує людство, а система медичного обслуговування перебуває у стадії реформування, ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, гідності, витримки та жертовності.

Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Особливо приємно сьогодні відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.

Прийміть сердечну подяку за Вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я, віру і надію, яку Ви даруєте людям.

Тож нехай усі ваші благородні справи повертаються до вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю.

Щастя Вам і добра! Міцного Вам здоров’я, успіхів у реалізації життєвих планів і нових вагомих здобутків на благо нашої громади.

З повагою,

селищний голова                                               Геннадій СУПРУН