Урочиста медична нарада з нагоди Дня медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя.18 червня з нагоди Дня медичного працівника відбулась урочиста медична нарада вторинної ланки медицини громади, в якій взяв участь селищний голова Геннадій Супрун.Очільник громади подякував усім працівникам галузі охорони здоров’я за їх сумлінну та віддану працю за те, що зіткнувшись із смертельно небезпечним коронавірусом, медики, як справжні герої, не склали зброї, не обернулися втечею та відмітив, що професія медичного працівника не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості,Список кращих рис, притаманних справжньому медику, можна безкінечно продовжувати: чуйність, терпіння, самовідданість, уміння воскресити у людських душах віру й надію на одужання. Саме вони, люди в білих халатах, приходять на допомогу у найбільш тяжкі хвилини, приймають на себе людський тягар людського болю і страждань.У ході заходу за сумлінну плідну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, значний особистий внесок у розвиток медичної галузі громади та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Почесними грамотами селищної ради було нагороджено лікаря педіатра Лесю Скляр, лікаря отоларинголога Сергія Євтушенка, лікаря фтизіатра Аллу Омельченко, сестру медичну інфекційного відділення Нелю Нестор, сестру медичну неврологічного відділення Оксану Фрольцову, молодшу медичну сестру хірургічного відділення Наталію Токову, молодшу медичну сестру інфекційного відділення та інженера Миколу Вакулу.