15 червня в Новосанжарському центрі соціальних служб відбулася робоча зустріч з колегами, а саме колективом новоствореного центру надання соціальних послуг Білицької селищної ради.

Делегація у складі директора центру Валентини Кинько, завідувача відділення по роботі з сім'ями та молоддю Миколи Білоуса, фахівців із соціальної роботи Валентини Таранушич та Наталії Мартиненко обговорили проблемні питання, що стосуються роботи з сім'ями, молоддю та вразливими категоріями населення та визначили шляхи їх вирішення.

Цікаво та корисно було обмінятися думками щодо особливо складних випадків у сім'ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, інформування колег про алгоритм виявлення та  роботу з  ними.

Поділилися досвідом супроводження альтернативних форм виховання (прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу), перспективою створення патронатних сімей, профілактичної та соціальної роботи.

Зустріч завершилась на оптимістичній ноті, яка засвідчила подальшу співпрацю з колегами сусідньої територіальної громади.

Комунальна установа «Новосанжарський центр соціальних служб» Новосанжарської селищної ради завжди готова до співпраці та спілкування, готова надати підтримку всім, хто цього потребує за адресою: смт Нові Санжари, вулиця Центральна, 25, т. 05344-3-36-85.