Працівники Новосанжарського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» та Новосанжарського Центру соціальних служб провели робочу зустріч

15 червня 2021 року в рамках реалізації плану адвокаційної діяльності за напрямом «Волонтерська діяльність пов’язана з пробацією» працівниками Новосанжарського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області Наталією Литвиненко та Оленою Москаленко було проведено робочу зустріч спільно з працівниками  Новосанжарського Центру соціальних служб Ігорем Романцем та Світланою Глущенко, інспектором ювенальної превенції ВП №3 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області та волонтером пробації – психологом  Наталією Шовкопляс.

Наталія Литвиненко розповіла учасникам зустрічі інформацію про позитивний вплив пробації на економічний стан і безпеку громади, про переваги волонтерської діяльності, яка пов’язана з пробацією, її значення для просоціальних процесів.

Олена Москаленко повідомила, що наразі в Новосанжарському районному секторі здійснюють свою діяльність лише два волонтери Наталія Шовкопляс та Олександр Чубаров. Це люди з активною життєвою позицією, які знаходять сили та час допомагати іншим в їх прагненні змінитися на краще!

Наталія Шовкопляс, наголосила на тому, що громадяни Новосанжарської ОТГ мають бути зацікавлена у тому, щоб наші співмешканці не вчиняли більше правопорушення. Простіше за все ув’язнити. Та чи повернеться така людина з в’язниці більш чемною й більш слухняною? Навряд. Але вона точно повернеться. Тож, мабуть, краще спробувати мотивувати її до змін, ніж сподіватися на щось примарне.

Також під час зустрічі було обговорено шляхи популяризації пробації та волонтерства, залучення ресурсів та заохочення до волонтерства в пробації місцевого населення.

Ігор Романець та Марина Руденко запевнили працівників Новосанжарського РС з питань пробації про продовження тісної співпраці і в подальшому та взаємної допомоги один одному.