З людьми і для людей!

11 жовтня відбулося виїзне практичне заняття слухачів Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на тему «Комунальна власність

Правові засади управління комунальним майном. Реформування житлово-комунального господарства». Ініціювала його директор центру Катерина Василівна Перебий ніс.

За досвідом не треба було «далеко ходити», адже Нові Санжари розташовані неподалік Полтави. Та приводом для відвідин саме нашого селища стала не близька відстань, а хороша слава в Україні, котру здобула Новосанжарська територіальна громада по забезпеченню благоустрою, чистоти, громадського порядку в селищі.

Тож чудового осіннього дня селищні і сільські голови Полтавщини багато дізналися про напрацювання новосанжарців із зазначених питань, обмінятися думками. Сподобалась слухачам центру перепідготовки і екскурсія селищем, яку провів селищний голова Андрій Река. Її маршрут розпочався від своєрідної «візитної картки» селища — храму-каплиці Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Очільники селищних і сільських громад області мали можливість наглядно переконатися щодо позитивних змін, що сталися в селищі за останні роки, зокрема, у плані озеленення.

Омолодження найстарішого парку Перемоги, закладеного у 1870 році, догляд лісопарку імені Воїнів-інтернаціоналістів і поряд з цим створення нових зелених зон — парку «Батьки і діти початку третього тисячоліття», скверу Полтавської битви, парку Матері та інших — переконливе тому підтвердження.

Учасники виїзного заняття біля храму-каплиці Віри, Надії, Любові та матері їх Софії  Учасники виїзного заняття біля храму-каплиці Віри, Надії, Любові та матері їх Софії
Учасники виїзного заняття біля храму-каплиці Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Цікавило гостей і забезпечення санітарного стану, чистоти в селищі, робота селищного комунгоспу, бригади по благоустрою. На всі запитання селищний голова дав вичерпну відповідь. 

— Працюємо з людьми і для людей!- висловився Андрій Олександрович. З цим висновком, який і є «наріжним каменем» роботи органів місцевого самоврядування, не можна не погодитись.

Прес-служба Новосанжарської сільської ради